R.P JAK DOBRAĆ ROZMIAR PIERŚCIENIA , KIEDY NIE MOŻNA IŚĆ DO JUBILERA

  • Kod: R.P JAK USTALIĆ ROZMIAR PIERŚCIENIA
  • Dostępność: Jest  (1 szt.)
  • szt.
  • Cena katalogowa: 1 000,00 zł
  • Rabat: -100,00 zł
  • 900,00 zł

 

Witam Państwa często pytacie Państwo jak ustalić rozmiar pierścienia, kiedy nie mozecie udac sie do salonu

. Najlepiej oczywiście odwiedzić jubilera i zrobić dokładny pomiar  NATOMIAST  jeśli jest taka sytuacja jak teraz jest niemożliwa ,bądź jest to niespodzianka , to można się wspomóc sufmiarką bądź  linijką :)

Należy zmierzyć albo obwód palca , albo inny pierścionek który jest wygodny .


A) Trzeba zmierzyć obwód palca najdokładniej jak się da (serdecznego w przypadku pierścionków zaręczynowych i obrączek, środkowego w przypadku innych pierścionków) tasiemką, sznurkiem lub paskiem miękkiego papieru. „Miarka” powinna znajdować się za kostką, bliżej nasady. Owiń nią palec niezbyt ciasno – tak, by przylegała do niego, ale nie wrzynała się w skórę. Następnie zmierz uzyskany wynik i porównaj go z tabelą.

Uwaga! Patrz na kolumnę z obwodem wewnętrznym pierścionka, a nie ze średnicą!


B)Druga możliwość to z ustalenie rozmiaru na podstawie aktualnie noszonego pierścionka. Najdokładniejszy pomiar uzyskamy przy użyciu suwmiarki. Uzyskaną średnicę porównujemy z tabelą jubilerską , oczywiście często nikt takiej w domu nie ma więc należy zmierzyć obwód obrączki pierścienia .

ALE UWAGA SAM OTWÓR NA PALEC , bez szerokości obrączki , bo pierścienie mają różne grube obrączki , sama dziurkę na palec .


C) Najlepsza możliwość to zmierzenie palca u jakiegokolwiek jubilera , najdokładniejsza. Pozdrawiamy firma WWW.ETHNICSUN.COM.PL

patrz tabela powyżej