Jak płacić ?

Jak płacić ? 

Za towar w naszym sklepie można zapłacić na trzy sposoby:

1. Bezpośrednio po złożeniu zamówienia - przelewem na konto bankowe . które przyjdzie do Państwa   w mailu potwierdzającym zamówienie

Przelać należy kwotę określoną jako "Do zapłaty ", która pojawi się w czasie operacji w koszyku. W opisie transakcji należy podać numer zamówienia (znajdzie się on w e-mailu potwierdzającym przyjęcie zamówienia). Przedpłata to najprostszy, najszybszy   i najtańszy sposób zapłaty w naszym sklepie.

2. Wybierając przesyłkę za pobraniem Poczty Polskiej.

Jeśli nie masz jeszcze do nas zaufania, skorzystaj z opcji przesyłki pocztowej za pobraniem. Zapłacisz listonoszowi lub w urzędzie pocztowym w momencie, w którym otrzymasz przesyłkę. Może następnym razem już nam zaufasz?

3. Płacąc poprzez Przelewy 24.

Serwis PRZELEWY24 jest internetowym serwisem usługowym, pośredniczącym w przekazywaniu płatności pomiędzy Klientem i Sprzedawcą. Serwis udostępnia Klientom różnorodne metody wykonywania płatności, przyjmuje płatności Klientów na swoje konta, potwierdza Sprzedawcy zrealizowanie płatności i przekazuje te płatności na konto Sprzedawcy. Płatności pobrane od Klientów Serwis przekazuje na konto Sprzedawcy w trybie natychmiastowym.

Na dokonanie płatności Klient otrzymuje w serwisie 15 minut. W tym czasie serwis sprawdza, czy wpłata klienta została przekazana na konto bankowe serwisu lub - w przypadku kart płatniczych - pozytywnie autoryzowana. Jeśli tak - do Sprzedawcy przekazywane jest potwierdzenie wpłaty..

Jest to opcja dodatkowo płatna tylko dla naszej firmy ,klient nie ponosi w związku z tym opłat .Jest ona dostępna w naszym systemie

Zakupy zostają wysłane dopiero po potwierdzeniu zamówienia i przedpłacie (w opcji "za pobraniem" wystarczy tylko potwierdzenie).