Pomoc

Jak założyć nowe konto.

 

Szanowni Państwo zalogowanie się jest bardzo proste i szybkie.

Na stronie głównej u góry po lewej stronie znajduje się   czerwona ikona

1. „Zarejestruj się” proszę na nią kliknąć.

2.   Pojawi się tabelka Login lub e-mail

  Tutaj należy wybrać sobie Login   = czyli   NAZWĘ np. Ewka albo perełka – lub też   wpisać swój e-mail

Następnie należy wybrać sobie jakieś łatwe hasło do zapamiętania i powtórzyć je na dole.

Następnie wpisać kod z obrazka pokazanego obok i nacisnąć Enter

3.   Tutaj trzeba wypełnić  pola napisane tłustym drukiem , te które Państwa dotyczą

Pola odnośnie firmy i NIP-u są tylko dla osób ,które chcą kupować na firmę i potrzebują faktury. .

I nacisnąć Enter i to wszystko:) Jesteście Państwo zarejestrowani.

Jednocześnie informujemy że należy przeczytać regulamin sklepu przed założeniem konta po to aby się zapoznać z własnymi prawami oraz regulaminem w naszym sklepie 

Informujemy także, że

NIE wykorzystujemy Państwa danych do żadnych reklam .

NIE wysyłamy maili nie związanych z zakupami .

NIE przekazujemy żadnych danych nikomu innemu.

Rejestracja jest tylko jedynie po to , aby łatwo się mogło robić Państwu zakupy u nas i nie musieli Państwo za każdym razem podawać danych adresowych.

Natomiast w przypadku zakupów za pobraniem , dzięki prawdziwym danym możemy telefonicznie sprawdzić dane zamówienie np. telefonicznie. 


_____________________________________________________________________________________________________

Jak płacić ? 

 

Za towar w naszym sklepie można zapłacić na trzy sposoby:

 

1. Bezpośrednio po złożeniu zamówienia - przelewem na konto bankowe . które przyjdzie do Państwa   w mailu potwierdzającym zamówienie

 

Przelać należy kwotę określoną jako "Do zapłaty ", która pojawi się w czasie operacji w koszyku. W opisie transakcji należy podać numer zamówienia (znajdzie się on w e-mailu potwierdzającym przyjęcie zamówienia). Przedpłata to najprostszy, najszybszy   i najtańszy sposób zapłaty w naszym sklepie.

 

2. Wybierając przesyłkę za pobraniem Poczty Polskiej.

 

Jeśli nie masz jeszcze do nas zaufania, skorzystaj z opcji przesyłki pocztowej za pobraniem. Zapłacisz listonoszowi lub w urzędzie pocztowym w momencie, w którym otrzymasz przesyłkę. Może następnym razem już nam zaufasz?

 

3. Płacąc poprzez Przelewy 24.

 

Serwis PRZELEWY24 jest internetowym serwisem usługowym, pośredniczącym w przekazywaniu płatności pomiędzy Klientem i Sprzedawcą. Serwis udostępnia Klientom różnorodne metody wykonywania płatności, przyjmuje płatności Klientów na swoje konta, potwierdza Sprzedawcy zrealizowanie płatności i przekazuje te płatności na konto Sprzedawcy. Płatności pobrane od Klientów Serwis przekazuje na konto Sprzedawcy w trybie natychmiastowym.

 

Na dokonanie płatności Klient otrzymuje w serwisie 15 minut. W tym czasie serwis sprawdza, czy wpłata klienta została przekazana na konto bankowe serwisu lub - w przypadku kart płatniczych - pozytywnie autoryzowana. Jeśli tak - do Sprzedawcy przekazywane jest potwierdzenie wpłaty..

 

Jest to opcja dodatkowo płatna tylko dla naszej firmy ,klient nie ponosi w związku z tym opłat .Jest ona dostępna w naszym systemie

 

Zakupy zostają wysłane dopiero po potwierdzeniu zamówienia i przedpłacie (w opcji "za pobraniem" wystarczy tylko potwierdzenie).