Formy i koszty dostawy

FORMY I KOSZT DOSTAWY ZAMÓWIEŃ

Szanowni Państwo NIEZALEZNIE od ilości zakupionych rzeczy za przesyłkę wysyłana w to samo miejsce i w tym samym czasie płaci się w naszej firmie tylko 1 raz.

Posiadamy różne formy dostawy zamówień :

- Przesyłka List Polecony PRIORYTETOWY Poczta Polska - Opłata za przesyłkę 12 zł (TYLKO przy przelewie na konto firmowe) UWAGA :Ta przesyłka NIE JEST UBEZPIECZONA , w razie zagubienia klient otrzymuje 100zł  rekompensaty za utracona przesyłkę i musi czekać na to ponad 1 miesiąc bo poczta dopiero wtedy uwzględnia reklamację . WYBIERACIE JA PAŃSTWO NA SWOJA ODPOWIEDZIALNOŚĆ !

uwaga z racji tego ze poczta NIE UBEPIECZA BIZUTERII TRZEBA WYKUPIĆ WARTOŚĆ LISTU NA POCZCIE A ON JEST BARDZO DROGI , DLATEGO ZYCZĄ SOBIE TAKICH KWOT ZA PRZESYŁKI WARTOŚCIOWE.


- POCZTEX  Poczta Polska dostawa do 3 dni roboczych , przesyłka ubezpieczona do kwoty 5000zł - koszt 27 zł

- POCZTEX  PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE za pobraniem Poczta Polska dostawa do 3 dni roboczych  godzin w dni robocze , przesyłka jest ubezpieczona  - koszt 35 zł

- PRZY ZAKUPACH powyżej 600 zł Przesyłka UBEZPIECZONA KURIERSKA IN POST, POCZTA  ALBO PACZKOMAT  GRATIS !!!!! (TYLKO przy przelewie na konto firmowe) wykonujemy to w ten sposób ze obniżamy o koszt przesyłki cenę przedmiotu dzięki czemu macie Państwo tańszy zakup i ubezpieczony na pełna kwotę (cena przesyłki widnieje na paragonie fiskalnym , ale Państwo płaca tylko tyle za zamówienie ile wynosi cena produktu. 

PRZESYŁKA ZA POBRANIEM  KURIERSKA , POCZTA  LUB PACZKOMAT jest darmowa przy kwocie zakupu powyżej 900zł  lecz jeśli zwrócicie Państwo jakiś towar to zasada ta nie obejmuje i odejmiemy kwotę przesyłki od zwracanej kwoty pieniężnej .

- Kurier IN POST  UBEZPIECZONY NA PEŁNĄ KWOTĘ (przelew na konto dostawa w dni robocze ) – Opłata za przesyłkę 15 zł (TYLKO przy (przedpłacie) przelewie na konto firmowe)

- Kurier IN POST  za POBRANIEM UBEZPIECZONY NA PEŁNĄ KWOTE ZAKUPU dostawa w dni robocze – Opłata za przesyłkę 17,80 zł płatność przy odbiorze

 

-PACZKOMAT IN POST  15 ZŁ (przy wpłacie na konto )W przypadku wysyłki poza granicę Polski (jesli cennik nie jest ustalony ) przesyłki również wysyłane są POCZTA POLSKĄ z- w tym przypadku proszę jednak o KONTAKT OSOBISTY gdyż wszystko zależy od wagi produktu , w każdym razie cena przesyłki jest przeważnie taka sama jak w cenniku Poczty Polskiej NA NASZ NUMER  602 647 634  lub mail kontakt@ethnicsun.com.pl 

Szanowni Państwo przy zakupach ponad 500zł przesyłka nie jest przez Państwa opłacana , jest dla Państwa DARMOWA, płaci za nią nasza firma, za jej wysyłkę i ubezpieczenie na pełna kwotę .

NATOMIAST w drodze wyjaśnienia na paragonie fiskalnym będzie nabity koszt przesyłki razem z kosztami opakowania i podliczony za to VAT, gdyż wymaga tego polskie prawo, jest to obowiązek którego wymaga URZĄD SKARBOWY. Każda firma musi wykazać pełną kwotę przesyłki na paragonie fiskalnym zgodnie z kosztami firmy , a także trzymać wszystkie dowody wysyłki przez 5 lat do okazania w razie kontroli. Dlatego proszę zauważyć ze My jako firma przy zakupach powyżej 400zł kwotę którą zapłacili by Państwo za przesyłkę odciągamy od produktu zakupionego przez Państwa. Tylko w ten sposób możemy odciągnąć koszt przesyłki od Państwa zamówienia i dzięki temu otrzymujecie Państwo TAŃSZE ZAKUPY!

Firma „Ethnic Sun” Agnieszka Maj-Syguła nie odpowiada za opóźnienia spowodowane przez Pocztę Polską. Choć trzeba przyznać iż nasze przesyłki idą zwykle lotem błyskawicy do naszych klientów .Wysyłki dokonywane są codziennie w dni robocze.

Proszę pamiętać że tylko przesyłki ubezpieczone, gwarantują w przypadku zagubienia pełny koszt odszkodowania !!! Wybieracie Państwo rodzaj przesyłki TYLKO NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ!

 

Zwrot za  przesyłkę (najtańsza proponowana opcja przez sklep w dniu zakupu towaru  )zgodnie z prawem tylko wtedy wchodzi w grę jeśli zwracają Państwo całe zamówienie .Jeśli zamawiacie np 2 rzeczy i jedna zwracacie to nie zwraca się  kosztów przesyłki zgodnie z prawem .

_______________________________________________________

UWAGA Podczas promocji koronowirusowej zasady Szanowni Państwo z powodu trwającej pandemi zdecydowaliśmy się zastosować promocję koronowirusową czyli -10% na cały towar . Promocje nie łączą się ze sobą .

Podczas promocji przesyłka gratis  KURIER IN POST przy wpłacie na konto jest powyżej 600zł , a przesyłka  za pobraniem jest przy kwocie zakupu towaru powyżej  900zł (a nie 500 jak było dotychczas )

Proszę też pamiętać że jeśli zrobią Państwo zakupy powyżej 900zł , a poźniej zwrócą część towaru to koszt przesyłki zostaje takze odjęty od zwrotu pieniędzy , gdyż gratis przesyłka jest tylko przy zakupie stałym powyżej 900zł . 

Reszta o zwrotach pod tym linkiem https://www.ethnicsun.com.pl/webpage/reklamacje-i-zwroty.html

 natomiast o kosztach dostawy pod tym linkiem https://www.ethnicsun.com.pl/webpage/formy-i-koszty-dostawy.html

Życzę Państwu jak najszybszego powrotu do normalności , zdrowia i szczęścia . 

Firma ethnic sun