Formy i koszty dostawy

FORMY I KOSZT DOSTAWY ZAMÓWIEŃ

Szanowni Państwo NIEZALEZNIE od ilości zakupionych rzeczy za przesyłkę wysyłana w to samo miejsce i w tym samym czasie płaci się w naszej firmie tylko 1 raz.

Posiadamy różne formy dostawy zamówień :


- Przesyłka List Polecony PRIORYTETOWY Poczta Polska - Opłata za przesyłkę 8,70 zł (TYLKO przy przelewie na konto firmowe) UWAGA :Ta przesyłka NIE JEST UBEZPIECZONA , w razie zagubienia klient nie otrzymuje żadnej rekompensaty za utracona przesyłkę. WYBIERACIE JA PAŃSTWO NA SWOJA ODPOWIEDZIALNOŚĆ !

- PACZKA + Poczta Polska  wysyłka natychmiatsowa , ALE dostawa OD POCZTY do 3 dni roboczych , przesyłka ubezpieczona do kwoty 50 000 zł - koszt 14 zł

- PACZKA + PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE za pobraniem Poczta Polska WYSYŁKA NATYCHMIASTOWA ,ALE DOSTAWA PRZEZ POCZTE DO 3 DNI ROBOCZYCH   przesyłka ubezpieczona do kwoty 50 000 zł - koszt 17,50 zł


- Kurier DHL UBEZPIECZONY NA PEŁNĄ KWOTĘ (przelew na konto, dostawa w następny dzień roboczy) – Opłata za przesyłkę 14 (TYLKO przy (przedpłacie) przelewie na konto firmowe)

- Kurier DHL za POBRANIEM UBEZPIECZONY NA PEŁNĄ KWOTE ZAKUPU - dostawa w następny dzień roboczy – Opłata za przesyłkę 17,50 zł płatność przy odbiorze

- PRZY ZAKUPACH powyżej 400 Przesyłka UBEZPIECZONA KURIERSKA DHL GRATIS !!!!! (TYLKO przy przelewie na konto firmowe) wykonujemy to w ten sposób ze obniżamy o koszt przesyłki cenę przedmiotu dzięki czemu macie Państwo tańszy zakup i ubezpieczony na pełna kwotę (cena przesyłki widnieje na paragonie fiskalnym , ale Państwo płaca tylko tyle za zamówienie ile wynosi cena produktu. TYLKO I WYŁACZNIE PRZESYŁKA KURIERSKA WCHODZI W GRĘ , NIE POCZTA POLSKA (przepraszamy ale stała się bardzo droga Poczta Polska ) . W przypadku zamówienia powyżej 400zł i wyboru Przesyłki kurierskiej za POBRANIEM dopłacacie Państwo jedynie 4zł która wynika z różnicy ceny pomiędzy kurierem zwykłym a za pobraniem.

UWAGA PODCZAS PROMOCJI CENY DOSTAW ULEGAJA ZMIANIE , PRZESYŁKA DARMOWA JEST POWYŻEJ 800ZŁ A NIE 400ZŁ 

Wszystkie przesyłki za wyjątkiem opcji kurier za pobraniem pobraniem oraz Paczka + za pobraniem są płatne uprzednio przelewem na nasze konto firmowe.

Jeśli natomiast kupujecie Państwo towar za np 800 zł i wtyd przesyłka jest gratiś , to jesli zwrócicie częśc towaru to prosze pamiętać że zostanie przy zwrocie odjęty również koszt rpzesyłki , gdyż darmowa przesyłka  nalezy się tylko przy zakupie stałym powyżej 800zł

W przypadku wysyłki poza granicę Polski przesyłki również wysyłane są POCZTA POLSKĄ - w tym przypadku proszę jednak o KONTAKT OSOBISTY gdyż wszystko zależy od wagi produktu , w każdym razie cena przesyłki jest przeważnie taka sama jak w cenniku Poczty Polskiej

- Poczta Polska - przesyłka priorytetowa na terenie UE poza Polską, czas dostawy do 7 dni roboczych

- Poczta Polska - przesyłka priorytetowa do USA, czas dostawy do 8 dni roboczych

Szanowni Państwo przy zakupach ponad 400zł przesyłka nie jest przez Państwa opłacana , jest dla Państwa DARMOWA, płaci za nią nasza firma, za jej wysyłkę i ubezpieczenie na pełna kwotę .

NATOMIAST w drodze wyjaśnienia na paragonie fiskalnym będzie nabity koszt przesyłki razem z kosztami opakowania i podliczony za to VAT, gdyż wymaga tego polskie prawo, jest to obowiązek którego wymaga URZĄD SKARBOWY. Każda firma musi wykazać pełną kwotę przesyłki na paragonie fiskalnym zgodnie z kosztami firmy , a także trzymać wszystkie dowody wysyłki przez 5 lat do okazania w razie kontroli. Dlatego proszę zauważyć ze My jako firma przy zakupach powyżej 400zł kwotę którą zapłacili by Państwo za przesyłkę odciągamy od produktu zakupionego przez Państwa. Tylko w ten sposób możemy odciągnąć koszt przesyłki od Państwa zamówienia i dzięki temu otrzymujecie Państwo TAŃSZE ZAKUPY!

Firma „Ethnic Sun” Agnieszka Maj-Syguła nie odpowiada za opóźnienia spowodowane przez Pocztę Polską. Choć trzeba przyznać iż nasze przesyłki idą zwykle lotem błyskawicy do naszych klientów .Wysyłki dokonywane są codziennie w dni robocze.

Proszę pamiętać że tylko przesyłki ubezpieczone, gwarantują w przypadku zagubienia pełny koszt odszkodowania !!! Wybieracie Państwo rodzaj przesyłki TYLKO NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ!

_______________________________________________________

UWAGA Podczas promocji koronowirusowej zasadySzanowni Państwo z powodu trwającej pandemi zdecydowaliśmy się zastosować promocję koronowirusową czyli -10% na cały towar . Promocje nie łączą się ze sobą .

Podczas promocji przesyłka gratis  KURIER IN POST przy wpłacie na konto jest powyżej 500zł , a przesyłka  za pobraniem jest przy kwocie zakupu towaru powyżej  800zł (a nie 400 jak było dotychczas )

Proszę też pamiętać że jeśli zrobią Państwo zakupy powyżej 800zł , a poźniej zwrócą część towaru to koszt przesyłki zostaje takze odjęty od zwrotu pieniędzy , gdyż gratis przesyłka jest tylko przy zakupie stałym powyżej 800zł . 

Reszta o zwrotach pod tym linkiem https://www.ethnicsun.com.pl/webpage/reklamacje-i-zwroty.html

 natomiast o kosztach dostawy pod tym linkiem https://www.ethnicsun.com.pl/webpage/formy-i-koszty-dostawy.html

Życzę Państwu jak najszybszego powrotu do normalności , zdrowia i szczęścia . 

Firma ethnic sun