O firmie

"Wszystkie zdjęcia są moją własnością i są chronione prawem autorskim. Zabrania się kopiowania i wykorzystywania zdjęć w jakikolwiek sposób."
All rights reserved !!!


Witam Państwa Serdecznie !!!!

Mam na imię Agnieszka i reprezentuję

INTERNETOWY SKLEP WYSYŁKOWY  

Urodziłam się w mieście Grudziądzu, studia ukończyłam w Warszawie , a zamieszkałam w pięknym mieście Gdańsku.

Tu znalazłam swoje miejsce i drugą połowę jabłka NAJWSPANIALSZEGO faceta -mężulka na świecie Bartka . 
Dzięki jego pomocy udało mi się spełnić swoje marzenia związane z podróżami i znajdowaniem wspaniałych starych i nowych, orientalnych Skarbów dla Państwa :)

Mam to szczęście że udało mi się odnaleźć pracę – którą

  UWIELBIAM:)   Połączyć i podróże i pracę ... !!

Miłością do biżuterii oraz poznawania świata już od dzieciństwa zaraziła mnie moja starsza siostra Monika , której jestem za to bardzo wdzięczna :) buziaki siostra :)

Uwielbiam orientalną, egzotyczną, starą i nową, niepowtarzalną, elegancką srebrną biżuterię. Wyszukuję najpiękniejsze "PEREŁKI" i sprowadzam je z bardzo dalekich krajów do Polski.

Zawsze podziwiałam taką biżuterię, a nigdy nie miałam do niej dostępu, dlatego teraz staram się sprawić aby te najpiękniejsze egzemplarze zdobiły nasze piękne Polki.  

Wyszukuję dużo PRZERÓŻNEJ BIŻUTERII. Z racji tego ze dużo podróżuję nie mam zbyt dużo czasu na wystawianie.

Więc jeśli MARZYSZ O CZYMŚ SPECJALNYM , TO ZAPYTAJ MNIE O TO . Może akurat znajduje się coś WYJĄTKOWEGO DLA CIEBIE w mojej szafie ze skarbami, a nie zdążyłam jeszcze tego wystawić.

Szanowni Państwo BARDZO szanuję każdego z moich klientów i odpisuję na każdego maila .Cenię także każdą Państwa opinię, wiec zachęcam do wystawiania opinii na temat zakupionej u nas biżuterii.

Największą radością dla mnie jest zadowolenie klienta po odbytej transakcji. Jeśli natomiast COKOLWIEK by się zdarzyło to napisz proszę do mnie ,a razem rozwiążemy ten problem:)))

Każdą biżuterię wybieram sama, każdą sprawdzam dokładnie razem z mężem i kupuję taką biżuterię - jaką sama bym chciała nosić :)

Dlatego bardzooooooooooooo mi jest miło że i Państwu się ona podoba . Jeśli natomiast szukacie czegoś konkretnego Państwo, to napiszcie do mnie a może kiedyś to dla Was znajdę ?:)

ŻYCZĘ CUDOWNEGOooooooooooooo Dzionka :))) pozdrawiam Agnieszka

W razie pytań i wątpliwości proszę napiszcie do mnie !! Postaram się szybciutko odpowiedzieć :)

"Wszystkie zdjęcia są moją własnością i są chronione prawem autorskim. Zabrania się kopiowania i wykorzystywania zdjęć w jakikolwiek sposób."

kontakt@ethnicsun.com.pl

 

Nasze konto firmowe :

 

Firma Ethnic Sun

 

Nordea Bank Polska 

 

Numer Konta 

 

71 1440 1345 0000 0000 0423 3484

 

  _______________________

 

 Dane  do przelewów zagranicznych

 

SWIFT   NDEAPLP2

 

IBAN     PL71 1440 1345 0000 0000 0423 3484