MIKOŁAJKOWA PROMOCJA ŚWIĄTECZNA 20.11.2020- 03.01.2021 R. TŁUSTE RABATY - 20% !

  • Kod: Boże Narodzenie ŚWIĘTA 2020
  • Dostępność: Jest  (1 szt.)
  • szt.
  • Cena katalogowa: 92 000,00 zł
  • Rabat: -18 400,00 zł
  • 73 600,00 zł


 
 ŚWIĄTECZNA PROMOCJA MIKOŁAJKOWA  
20.11.2020– 03.01.2021 !!!!
 
 
Szanowni Państwo  WIELKIMI  krokami zbliżają się Mikołajki , Święta Bożego Narodzenia oraz Sylwester ! Pomimo tego że jest pandemia i pewnie nie będzie wielkich balów Sylwestrowych to Święta mam nadzieję że spędzimy w gronie najbliższych .

Natomiast  jeśli nie, to chociaż sprawimy im piękne prezenty, żeby zachować tą Magiczną chwilę świąt Bożego narodzenia .

Szanowni Państwo wszyscy z nas odczuli wzrost cen i  ciężką  sytuację w Polsce  .

My także. Od 40 lat nie było takiego wzrostu cen srebra jak w roku 2020 . Spowodowane jest to zamkniętymi firmami które wydobywają srebro . Dlatego mało firm je wydobywa  podaż jest mała , a popyt ogromny gdyż nie tylko  branża jubilerska  kupuje srebro , ale branża kosmetyczna  czy tez farmaceutyczna .

Srebro ma tak cudowne właściwości dla człowieka że używane jest w wielu produktach . Dlatego też ceny srebra  tak mocno poszły w górę , ja jednakże starałam się prawie nie podwyższać cen biżuterii dla Państwa (zmniejszyliśmy nasze marże) licząc że w tak ciężkim czasie , stresie i niepewności, każdy z nas zasługuje na sprawienie sobie przyjemności .

Odpowiedzmy sobie na pytanie ,co innego może być tak trwałe jak biżuteria , która nigdy nie traci na wartości i na dodatek  będzie zawsze cieszyć oko ? 

Bizuteria to prezent na wieki , który możemy odziedziczyć po naszych babciach , mamach czy samemu podarować ją za wiele lat  córce , wnuczce czy synowej i dzięki temu właśnie pamięc o nas NIGDY NIE PRZEMINIE ...

Zakładając tak piękna biżuterię nie tylko poprawiamy sobie humor , ale i wyglądamy piękniej oraz mamy kontakt z cudowna naturą 
DLATEGO ZACZYNAMY NASZĄ MIKOLAJKOWĄ PROMOCJĘ  ŚWIĄTECZNĄ  

-20% NA CAŁY ASORTYMENT .Czas na zakup prezentów!
 RABAT DOTYCZY TYLKO I WYŁACZNIE ZAMÓWIEŃ ZŁOŻONYCH W OKRESIE PROMOCJI I ZAPŁACONYCH W PRZECIĄGU 7 DNI OD  ZŁOŻENIA ZAMÓWIENIA 

 

 Zawsze w przypadku promocji az -20% , przesyłka gratisowa jest dopiero przy zamówieniu od 800 zł wzwyż !

Rabaty nie obejmują cen przesyłek, dotycza tylko biżuterii, odliczany jest automatycznie od stałych cen asortymentu.
 

PROMOCJA  NIE DOTYCZY AUKCJI ALLEGRO .Jest to niespodzianka wyróżniająca TYLKO naszych sklepikowych klientów:) I stałych i wszystkich nowych klientów

 
  DZIĘKUJĘ PAŃSTWU Z CAŁEGO SERCA ZA KOLEJNY ROK Z NASZĄ FIRMĄ , DZIĘKUJĘ NASZYM KOCHANYM STAŁYM KLIENTOM ORAZ NOWYM .DZIEKUJĘ ZA KAZDEGO PRZEMIŁEGO MAILA , ZAMÓWIENIE, CZY ROZMOWĘ TELEFONICZNĄ. Proszę wierzyć że BARDZO to doceniamy .  Życzę Państwu wspaniałych zakupów świątecznych –wyszukania ZNAKOMITYCH PREZENTÓW i przemiłego dnia .
Z szacunkiem FIRMA Ethnic Sun .